Újabb egy pont

Létrehozás: 2022. Nov. 28. - 14:54

Ismét pontot szereztek a devecseriek a megyei I. osztályban, ezzel is megőrizve a veretlenségi sorozatukat.

A hétvégén a Balatonfüred érkezett városunkba, akik a 10. percben megszerezték a vezetést. A válasz Király Lajos révén a 41. percben érkezett meg. A csapatok döntetlen állás mellett vonulhattak az öltözőbe.

A második játékrészben sem volt szerencsénk, mivel a vendégek az 52. percben ismét előnyre tettek szert. A játék vége előtt nyolc perccel Sípos Felícián egyenlített ki, ezzel megmentve egy pontot a fordulóból.

Megyei férfi I. osztály:

Devecser - Balatonfüred               1:1 (2:2)

A hétvégén ismét hazai pályán játszik a Szpari. A tabella harmadik helyén álló Balatonalmádi látogat a devecseri arénába az őszi idény utolsó mérkőzésén.