Nem volt elég a három gól

Létrehozás: 2022. Nov. 21. - 12:37

Nem volt elég a három gól a győzelemhez a hétvégén a megyei I. osztályú bajnokságban Szentantalfán.

A devecseri csapat szerezte meg a vezetést, de az ellenfél hamarosan már ki is egyenlített a mérkőzésen: Sípos Felícián góljára Szigeti Norbert válaszolt, majd a félidő vége előtt ismét vezetést szereztek a devecseriek, Sáringer Dávidnak köszönhetően.

A második játékrészben a szentantalfaiak ki is egyenlítettek, hat perccel a vezető gól után. Sokáig reménykedhetett a devecseri csapat, hogy sikerül elhozni a győzelemért járó három pontot: az 53. percben Korpos Tibor is beköszönt a hazaiak kapujába. A mérkőzés hosszabbításában, a 94. percben egyenlített ki a Szentantalfa

Rejtély, hogy az utánpótlásunknak az 1:3-as félidei vezetésről hogyan sikerült 7:3-ra kikapnia a Szentantalfa ellen. A devecseriek az U19-es bajnokságban az idén már befejezték a pontvadászatot, ahol jelenleg a nyolcadik helyen állnak.

Megyei férfi I. osztály:

Szentantalfa - Devecser                3:3 (1:2)

utánpótlás:                        7:3  (1:3)

Gólzáporos mérkőzés volt a 16 éves korosztály tapolcai vendégszerepléséből. Hasonlóan az U19-hez, a devecseriek a félidőben itt is vezettek 3:1-re. A mérkőzés végén már 11:6 lett az eredmény a tapolcaiak javára.