Kertészeti gondnok álláslehetősége Orosziban

Létrehozás: 2021. Apr. 22. - 08:09

Kertészeti gondnok
FlowLight Kft.

Elvárások:

  • Józan életvitel
  • Pontosság
  • Megbízhatóság
  • Teherbíró képesség
  • Taníthatóság
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Megoldásorientáltság
  • Heti 40 órás munkavégzés (napi 8 óra)
  • Kertészeti gépek (fűnyíró, kasza, traktor) önálló használatának képessége

Előnyök:

  • Kertészeti tapasztalat
  • Állattartói tapasztalat
  • Nem dohányzó

Feladatok:

  • Gyep, fűfelületek gondozása
  • Kertészeti segédmunkák (talajelőkészítés, ültetés, növénygondozás)
  • Terménybetakarítás
  • Gazdálkodó terület gondozása
  • Állatgondozás (etetés, itatás, almozás, kifutó kezelése)
  • Gazdasági épületek rendbentartása
  • Kisebb építőipari segédmunka a gazdálkodás helyszínén
  • Fakitermelés

Amit kínálunk:

  • Munkavégzéshez szükséges, évszaknak megfelelő ruházat, lábbeli
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Mobiltelefon előfizetés
  • Túlóra lehetősée külö díjazás fejében
  • Heti fizetés az első 2 hónapban, majd havi fizetés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Nettó 1000 Ft/óra fizetés (6 hónap után 1250 Ft, 1 év után 1500 Ft)
  • Igény esetén lakhatás
  • Életpálya program

Munkavégzés helyi: Veszprém Megye- Oroszi

Érdeklődni lehet: 06 20 418 4256-os telefonszámon.

Szerzőről